Mučení žen ve vietnamu

Nejoblíbenější videa

Mučení žen ve vietnamu

Květen 2006 « Archiv | Feferonky Blog

...Music it´s my life... . Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. . Dáma z mandžuské éry byla doslova žena-bonsaj se vším všudy. . Vietnam:římští katolíci 7%, budhisté 58%
koneapony.blog.cz/0605

Specnaz - Zobrazit téma - Mensie zlo ?

v Rusku to odnese akorát tak ten novinář, co to chtěl provalit a ten daný provinilec dostane akorát tak přes hubu od velitele. Už jsi slyšel o nějakém případu odsouzeného ruského vojáka za znásilnění čečenských žen či mučení vězňů?
www.specnaz.cz/forum/viewtopic.php?t=2461&start=0&sid

Psychologické metody mučení - Mučení

Psychologické metody mučení - obrázek. Pokud nepodlehnou plně, odnesou si alespoň nějaké trauma (kandidát na amerického prezidenta John McCain byl zajat ve Vietnamu a dodnes následkem traumatu nezvedne ruce nad hlavu)
muceni.7x.cz/techniky-muceni/psychologicke-metody-muceni-3.html

Zóna soumraku online ke shlédnutí a download ke stažení zdarma...

Zóna soumraku - Twilight Zone: The Movie (1983) film online ke shlédnutí a download ke stažení zdarma. . Český cz dabing a české cz titulky avi, divx, megavideo. . Trailer k filmu
rajfilmu.cz/film.php?i=3940t=zona-soumraku-twilight-zone:-the-movie-online...

Lidská práva ve světě

kteří stráví roky ve vězení za šíření nepohodlných názorů a informací. Svobodně využívat internet a další média k šířeních svých názorů nemohou však například ani lidé v Egyptě, Íránu, Sýrii, Jemenu, Saudské Arábii, Vietnamu , nebo Rusku.
www.amnesty.cz/lidska-prava-ve-svete

Po zmizelém boeingu marně pátrá 14 zemí, 43 lodí a 58 letadel...

Zmizelý boeing s 239 lidmi na palubě, po kterém se již týden intenzivně pátrá, se stává jednou z největších leteckých záhad. . Hledá jej čtrnáct zemí, 43 lodí a 58 letadel, uvedl malajsijský premiér Najib Abdul Razak.
novinky.cz/zahranicni/svet/330470-po-zmizelem-boeingu-marne-patra-14-zemi...

Zobrazit téma - Nebe a země / Heaven amp; Earth (1993

Od toho okamžiku se ve vesnici Ky La ve středním Vietnamu střídají i vojáci Vietkongu, vládních vojsk a Američané. Z Le Ly se stává mladá žena , prožívající naplno válečný úděl včetně mučení a znásilnění.
war-king.cz/viewtopic.php?f=346&t=243590

ECONNECT - Výroční zpráva Amnesty International upozorňuje na

13.5.2011 - Amnesty International (AI) dnes vydala Výroční zprávu o stavu lidských práv v roce 2010. Zdokumentovala v ní porušování lidských práv ve 157 zemích světa.
zpravodajstvi.ecn.cz/index.stm?apc=zzvx1-2351023&x=2286552

Arne Dahl: Zlá krev / Arne Dahl: Ont blod (TV film)(2012)| ČSFD...

Jeho specialitou je sadistické mučení obětí pomocí praktik, které používalo tajné komando CIA k vyslýchání během války ve Vietnamu. . Jeho kolega Nyberg zpytuje svědomí po mnohaleté odluce od ženy a dětí.(Česká televize)
csfd.cz/film/324868-arne-dahl-zla-krev/

Technologie mučení. Při výslechu se budete topit nebo...

Podívat se na mučení waterboardingem můžete i vy na přiloženém videu. Na snímku je zachyceno skutečné mučení na dobrovolníkovi. Při pokusu byla přítomna záchranka. . Jiný kraj, jiné mučení. Další informace o mučení
technet.idnes.cz/technologie-muceni-pri-vyslechu-se-budete-topit...