Drápela plzeňská teplárenská

Nejoblíbenější videa

Drápela plzeňská teplárenská

Plzeňská Teplárenská, A.S.

Společnost Plzeňská teplárenská, a.s. vznikla před 21 lety a sídlí na adrese Doubravecká 2760/1, Plzeň, 30100. Statutární orgán společnosti má 20 členů: Tomáš Drápela, Tomáš Drápela, Jiří Bis, Jiří Bis, Zdeněk Dongres, Zdeněk.
daty.cz/f/863760/plzenska-teplarenska-a-s

Biom :: Plzeňská teplárenská připravuje náhradu za...

Plzeňská teplárenská už nechce rozvíjet skládku v Chotíkově budováním další kazety za 150 milionů Kč. "Kapacita té poslední skončí do tří let," řekl Drápela. Do jednání valné hromady v červnu 2009 chce mít teplárna jasno, jakým.
biom.cz/cz/zpravy-z-tisku/plzenska-teplarenska-pripravuje-nahradu...

Rádio Impuls - Tomáš Drápela, místopředseda Teplárenské...

Host (Tomáš Drápela): Jako Plzeňské teplárenské, i když máme a to jsme vděčni nebo jsme rádi, že bylo chápáno, že zdanit všechny, že se to teplo z toho dostalo ven, tam bych chtěl poděkovat určitě panu ministru Kocourkovi, panu.
impuls.cz/clanek/tomas-drapela-mistopredseda-teplarenske-sdruzeni...

Když nedostaneme dotace...Občané to nepocítí, ujišťuje šéf Plzeňské...

Plno spokojenosti přinesl rok 2013 Plzeňské teplárenské. Podle generálního ředitele Tomáše Drápely se jí dařilo až nad očekávání dobře, což se odrazilo i v tom, že se v Plzni poprvé za několik desítek let nezdražovalo teplo.
plzen.cz/zpravy...sef-Plzenske-teplarenske-Tomas-Drapela-16988

Tomáš Drápela - zprávy

Plzeň – Je to dobrá zpráva pro domácnosti: Plzeňská teplárenská, podnik stoprocentně vlastněný městem, nezdraží od ledna teplo ani o korunu. „Je to poprvé od roku 1989," uvedl generální ředitel teplárny Tomáš Drápela.
sms.cz/osoba/tomas-drapela/zpravy

Tomáš Drápela: Zkostnatělá legislativa v ČR je problém...

Podle šéfa Plzeňské teplárenské a místopředsedy Teplárenského sdružení ČR Tomáše Drápely jsme zajatci papírů, dokumentů a nařízení, což se týká jakékoliv větší investice u nás i plánované výstavby spalovny komunálního odpadu.
tretiruka.cz/news/tomas-drapela-zkostnatela-legislativa-v-cr-je-problem/

Ředitel Plzeňské teplárenské Tomáš Drápela - On-line...

Hostem chatu se čtenáři iDNES.cz je generální ředitel Plzeňské teplárenské Tomáš Drápela. Ptát se ho můžete třeba na nedávno schválenou stavbu spalovny odpadu v Chotíkově nebo na patnáctiprocentní zdražení tepla, které v Plzni.
plzen.idnes.cz/reditel-plzenske-teplarenske-tomas-drapela-fer-/odpovedi...

Jurečkova Plzeňská teplárenská chce spalovnu. Aktivisté se...

. skládkování se vrhne na spalování. Plzeňská teplárenská, v jejímž představenstvu sedí boss Roman Jurečko, postaví do roku 2015 v Chotíkově za Plzní spalovnu. Ta má být podle šéfa městské firmy Tomáše Drápela velice moderní.
krajskelisty.cz/plzensky...jureckova-plzenska-teplarenska-chce...

Tiskové informace - Plzeňská Teplárenská, a.s.

Vážení zákazníci, Plzeňská teplárenská od ledna 2014 nebude navyšovat cenu tepla. Cena tepla v Plzni se příští rok nezvýší poprvé od roku 1989. . Město Plzeň prodá Plzeňské teplárenské odpadovou firmu Plzeňské komunální služby
plzenskateplarenska.cz/index.php?goto=newssekce=tisk_infolng=cz

EnviWeb

. Vyrábíme energii ekologicky a ekonomicky, a protože sloužíme svému městu, staráme se i o věci, které by jinak teplárně úplně nepříslušely. A staráme se rádi, říká Mgr. Tomáš Drápela, generální ředitel Plzeňské teplárenské.
enviweb.cz/printclanek/energie/86679/