Lokvát, neboli mišpule japonská

Nejoblíbenější videa

Lokvát, neboli mišpule japonská

SUBTROPICKÉ ROSTLINY - Další známé subtropické rostliny

Stránky zabývající se pěstováním subtropických a tropických rostlin. . Lokvát (Japonská mišpule) - Eriobotrya japonica .
subtropickerostliny.estranky.cz/clanky/dalsi-zname-subtropicke-rostliny.html

Domovská stránka - pdx.mypage.cz

Mišpule japonská (Mišpulník, Japonské švestky, Lokvát, Bibas) - Eriobotrya japonica. Růžovité - Rosaceae. Nejrozsáhlejší informace o možnostech využití léčivých vlastností mišpulí najdete např. na kalifornských web. stránkách firmy.
pdx.mypage.cz/

Botany.cz » Eriobotrya Japonica (Thunb.) Lindl. – lokvát japonský

Zajímavosti ze světa rostlin. . Syn.: Mespilus japonica Thunb., Crataegus bibas Lour. Česká jména: bibas žaponský (Presl 1848), mišpule japonská, bibas (Polívka 1908), lokvát japonský (Mareček 1996) Čeleď: Rosaceae Juss. – růžovité
botany.cz/cs/eriobotrya-japonica/

Životní styl

Portál populárně naučných článků. . Lokvát – mišpule japonská Lokvát – Eribotrya japonica je ovoce pocházející ze subtropů severovýchodní Číny (nejedná se o mišpuli obecnou, která se vyskytuje i u nás).
zivotni-styl.wz.cz/?kategorie=ovoce-zelenina

Lokvát – mišpule japonská - Životní styl

Lokvát – Eribotrya japonica je ovoce pocházející ze subtropů severovýchodní Číny (nejedná se o mišpuli obecnou, která se vyskytuje i u nás). . Náš tip – Jogurtový krém s mišpulí a medem
zivotni-styl.wz.cz/?clanek=lokvat-mispule-japonska

www.pawpaw.cz - Lokvát - eryobotria japonica

www.pawpaw.cz - portál exotických rostlin, asimina triloba, diospyros kaki, tomel japonský, black sapote, Japonské mišpule jsou na jihu Evropy prvním jarním ovocem.
pawpaw.cz/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage...

Katedra biologie FPE ZČU v Plzni

Západočeská univerzita, Pedagogická fakulta - Katedra biologie. Ovoce a zelenina: Eriobotrya japonica (lokvát) Malaceae1. Japonská mišpule - pojídají se téměř kulaté malvice tohoto subtropického stromu.
kbi.zcu.cz/OB/atlas/atlas_ab2.php

Microsoft Word - st08056.cs10

Brusinky se přesouvají z kategorie „borůvky kanadské“ do kategorie „klikvy. Vědecký název položek uvedených ve sloupci „Příklady jednotlivých produktů ve
register.consilium.europa.eu/pdf/cs/10/st08/st08056.cs10.pdf

Méně známé ovoce: Mišpule japonská | Ženy.cz

Mišpule japonská, jinak zvaná také lokva, je ovoce se šťavnatou sladkokyselou dužinou příjemně natrpklé chuti.. Plody mišpule japonské patří k prvnímu jarnímu ovoci.
zeny.e15.cz/magazin...ovoce--mispule-japonska-.aspx

TVÉ ZDRAVÍ - Eriobotryja japonská, Mišpule japonská, Lokvát...

Velké svraskalé listy mišpule japonské obsahují látky, které usmrcují bakterie a viry. Tyto látky se dobře uplatňují v dezinfikujících lécích, především v prostředku loquat proti nachlazení a bronchitidě. Mišpule japonská pochází původně z.
tvezdravi.cz/lecivarostlina_eriobotryja-japonska,-mispule-japonska,-lokvat...